Sterowanie bramy smartfonem

Sterowanie bramą za pomocą smartfona

Nie da się ukryć, że mobilność jest dziś w cenie. Dlatego też trudno dziwić się temu, że smartfony, dzięki którym nie tylko wykonamy połączenie telefoniczne czy napiszemy wiadomość tekstową, ale także przejrzymy pocztę elektroniczną czy zrobimy zakupy ma dziś niemal każdy. Co byście dodatkowo powiedzieli na sterowanie smartfonem automatyką bram czy drzwi? Dziś taką możliwość dają sterowniki Ri-Co obsługujące wszystkie bramy wjazdowe i garażowe marki WIŚNIOWSKI oraz drzwi z serii Creo.

Komfort i bezpieczeństwo

Chcąc zarządzać automatyką do bram z poziomu urządzenia mobilnego, wystarczy ściągnąć aplikację Xbox, dostępną w Google Play oraz App Store. Po jej zainstalowaniu bramami i drzwiami z zamkiem elektrycznym poprzez smartfona lub tablet zarządzać można z każdego miejsca na ziemi.

Sterowniki do połączenia z bramą wykorzystują w tym systemie sieć bezprzewodową. Nic poza urządzeniem mobilnym do bezprzewodowej obsługi systemów kontroli dostępu oraz napędów bram nie jest potrzebne. Dzięki temu klucze czy piloty są zbędne. Nie musisz martwić się, że je zgubisz czy uszkodzisz. Zawsze masz je przy sobie w swoim telefonie. Znacznie podnosi to nie tylko komfort, ale i bezpieczeństwo.

Dwie wersje

Sterowniki Ri-Co występują obecnie w dwóch wersjach: podstawowej i rozszerzonej, co pozwala dostosować poziom kontroli do Twoich potrzeb. Wersja podstawowa pozwala zamykać i otwierać bramy posesyjne czy garażowe lub drzwi Creo z zamkiem elektrycznym. Rozszerzona z kolei dodatkowo daje możliwość sprawdzenia ich statusu. Te mogą być trzy: brama zamknięta, otwarta lub stan pośredni, dzięki czemu zawsze możemy sprawdzić, czy nikt nie próbował otworzyć naszych bram lub drzwi i włamać się podczas naszej nieobecności.

Z pewnością jest to rozwiązanie, które automatykę do bram wprowadza w nowy okres. Poprzez sterowanie radiowe znacznie zwiększamy komfort użytkowania bram WIŚNIOWSKI oraz w dużym stopniu podnosimy bezpieczeństwo swoich posesji. Warto postawić na tak wysoce technologicznie rozwiązanie.