O NAS

kilka słów o nas

Hand-Pol to firma tworzona przez specjalistów w zakresie zaopatrzenia budownictwa. Nasze doświadczenie zdobywamy na rynku od 11 lat – od 2004 roku budujemy silną markę sprzedawców i doradców. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, firm handlowych oraz inwestorów instytucjonalnych. Dzięki najwyższej jakości materiałom i stolarce na wysokim poziomie, jesteśmy w stanie zaopatrywać prywatne inwestycje jak i komercyjne przedsięwzięcia, niezależnie od skali.

Oferujemy profesjonalne doradztwo oraz wykonawstwo bram garażowych, ogrodzeń, drzwi oraz automatyki (do bram garażowych oraz bram wjazdowych posesyjnych), a także rolet okiennych i żaluzji.


w sprzedaży

realizacje

Nasze Realizacje

Z naszymi wykonaniami możecie Państwo  zapoznać się w zakładce Realizacje. Zamówienia realizujemy za pośrednictwem strony lub osobiście w punkcie handlowym. Na pomiary przyjeżdżamy bez pobierania opłat po wcześniejszej wstępnej wycenie. Starając się zaoszczędzić Państwa czas zamówienia  realizujemy bez konieczności kolejnej wizyty w naszej firmie – kontakt utrzymujemy za pomocą poczty elektronicznej.