inteligentny-dom-handpol

Inteligentny dom – o co chodzi?

Dom inteligentny, to system polegający na zastosowaniu sieci czujników i detektorów, oraz jednego, centralnego systemu zarządzania. Dzięki temu budynek taki sam dostosowuje się do czynników wewnętrznych jak i zewnętrznych (wilgotność powietrza, nasłonecznienie, temperatura), ale również dostosowuje się do obecności domowników. System inteligentnego budynku prowadzi do znacznego zwiększenia komfortu oraz bezpieczeństwa, funkcjonalności budynku oraz zmniejszenia emisji szkodliwych zanieczyszczeń.

Zamień klucze na telefon

AirKey System to wkładka do drzwi zaprojektowana przez australijską firmę Evva, która umożliwia ich zamykanie oraz otwieranie za pomocą telefonu, karty magnetycznej albo breloka. System ten daje nam również możliwość zadecydowania komu, kiedy i na jak długo nadamy prawo dostępu. Za pomocą urządzenia multimedialnego możemy również cofnąć nadane wcześniej prawo dostępu, możliwe jest również sprawdzenie historii wejść konkretnych użytkowników.

inteligentny-dom-handpol-airkey

AirKey System- zasada działania

Ułatw sobie życie z TaHoma

System TaHoma pozwala w pełni utrzymać kontrolę nad tym, co dzieje się w domu, nawet pod naszą nieobecność. Umożliwia on zautomatyzowanie bramy garażowej, bramy wjazdowej, rolet, markiz oraz żaluzji. Dzięki aplikacji mamy możliwość kontroli z poziomu tabletu, smartfonu czy komputera. TaHoma jest kompatybilna z większością urządzeń dostępnych na rynku, a dzięki technologii radiowej system ten może być bez problemu zainstalowany i połączony z wcześniej zainstalowanymi urządzeniami w domu.

inteligentny-dom-handpol-tahoma

System TaHoma – sterowanie domem za pomocą tabletu

Pełna kontrola z Ri-Co

Sterowniki Ri-Co pozwalają na sterowanie bramą i drzwiami za pomocą urządzenia mobilnego (jak smartfon czy tablet), wykorzystując jedynie sieć wifi – wystarczy pobrać odpowiednią aplikację. Pozwala to utrzymać pełną kontrolę oraz bezpieczeństwo domu, nawet pod naszą nieobecność.
Sterownik Ri-Co dostępny jest w paru różnych wersjach. Podstawowa daje nam możliwość otwierania oraz zamykania drzwi wejściowych lub bramy. Wersja rozszerzona (Pro) dodatkowo pozwala nam na sprawdzenie ich stanu (czy brama i drzwi są zamknięte).

inteligentny-dom-handpol

System Ri-Co – sterowanie za pomocą aplikacji