bramy przemysłowe

Bramy przemysłowe – pod małe i duże inwestycje

Firma WIŚNIOWSKI to z pewnością obok producentów takich jak Krispol czy Hormann najbardziej rozpoznawalny dostawca bram garażowych i automatyki w Polsce. Warto zauważyć, że poza produktami dla klientów prywatnych tworzy ona także bramy przemysłowe dla sektora biznesowego. Jak zatem wyglądają bramy posesyjne i garażowe dla przemysłu?

Dla każdego coś dobrego

Inwestycje przemysłowe mogą mieć mały i duży zasięg, dlatego też przedsiębiorcy, którym dedykowane są bramy przemysłowe, muszą mieć szeroki wybór, aby w zależności od swoich potrzeb i upodobań postawić na bramy dla nich optymalne. Dostawcy bram garażowych, wśród których znajduje się firma Hand-Pol, im ten wybór zapewniają. Do wyboru mamy w tym zakresie bramy podwieszane, roletowe, segmentowe, bramy przesuwne, skrzydłowe, ogrodzenia, segmenty przemysłowe, a nawet szlabany czy zapory drogowe. Dlatego też wydaje się, że każdy przedsiębiorca niezależnie od wszystkich czynników powinien na rynku znaleźć coś akurat dla siebie.

Bezpieczeństwo i komfort użytkowania

To, co ceni dziś każdy użytkownik bram przemysłowych, to na pewno komfort ich użytkowania. Idąc ku oczekiwaniom klienta, firma Wiśniowski przywiązując ogromną wagę do spraw kluczowych, jak i detali postawiła na bramy komfortowe, a jednocześnie bezpieczne. Tym samym, jeśli oczywiście klient ma takie oczekiwania postawić może na bramę w pełni automatyczną. Automatyka do bram jest systemem pozwalającym nam zarządzać nią poprzez pilot zdalnego sterowania, choć w jej ofercie znajdują się także bramy ręczne. W przypadku wyboru bramy automatycznej system jej zarządzania znajduje się w jednym ze słupków, co chroni go przed uszkodzeniem mechanicznym, a także niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Poza tym w bramach przemysłowych Wiśniowski postawiono na szereg praktycznych zabezpieczeń, jak choćby automatyczne zatrzymanie bramy – reagujące, jeśli w świetle komórki pojawi się przeszkoda. Dodatkowo każda z bram jest regulowana, aby móc ją optymalnie dopasować do miejsca montażu oraz zawiera w sobie lampę ostrzegawczą i listwę bezpieczeństwa. To wszystko zapewnia największe bezpieczeństwo przy jednoczesnym wysokim komforcie użytkowania.